top of page

בלוג

בלוג

הרשמה לבלוג

לקבלת מידע בנושאי בריאות וסדנאות

נא לרשום את כתובת המייל שלך

ג'וס פלאס - השלמת מזון על ידי תוספים - המציאות החדשה


כשטיפלתי באנשים, במהלך עשרים השנים האחרונות, מצאתי שרבים נמצאים בחסר תזונתי לאורך חייהם, מסיבות שונות. כשהיינו משנים את התזונה של המטופל על ידי הסרת רעלנים והוספת מזון בריא היינו חווים שיפור בריאותי מובהק. כיום גם אנשים שאוכלים בריא חווים חסר תזונתיים, ומושפעיםמכך מאוד. חסר תזונתי מתרחש כאשר הגוף אינו מקבל מספיק חומרי הזנה חיוניים, כגון: ויטמינים, מינרלים ויסודות קורט.


הסיבות העיקריות לחוסר תזונתי הם:

  • אכילה חדגונית של אותם מזונות לאורך השנה.

  • חוסר אכילה

  • אכילת מזונות מתועשים - המכילים פחות נוטריאנטים.

  • חומרי הדברה והורמונים הנמצאים במזון ואפילו בפירות וירקות.

  • צריכת כימיקלים רבים הנספגים לגוף דרך המזון הקוסמטיקה הפרפומריה ועוד.

    • מחלות ותרופות כרוניות לוקחות מהגוף משאבים רבים.

  • הריונות לידה והנקה

  • מתח נפשי

  • עומס פיזי יומיומי - הנובע מאורח החיים המערבי.


הסימנים לחסרים הם רבים ומגוונים, בכל מערכות הגוף. זה מתחיל בחולשה קטנה או בחסר קטן עד סימפטומי תחלואה כבדים. לדוגמה:

* חולשה

* עצבנות

* ירידה בריכוז

* כאבי ראש ומיגרנות

* כאבי שרירים

* בעיות שינה

* מתח תפקודי גבוה

* ירידה בזיכרון

* בעיות בהזנת העור השיער והציפורניים

* חולשה חיסונית

* אוסטאופורוזיס

* מצב רוח ירוד ועוד....


הסיבות לחסר ההולך ומחמיר באיכות המזון הוא הנדסה גנטית לזרעים , חומרי ריסוס וכימיקלים נוספים ואף הורמונים בהם משקים את השדות לזרז את גידול היבול. מסיבות אלו הקרקע חסרה בויטמינים ומינרלים ואף רעילה. מצב מתמשך זה לאורך שנים גורם לכך שגם אנשים האוכלים מזון בריא ותזונה מאוזנת, חווים חסר בנוטריאנטים, וסימפטומים של חסר ואפילו תחלואת חסר תזונתי.


המלצת גורמי הבריאות בכל העולם היא לצרוך יותר פירות וירקות, על מנת לספק חסרים אלה. המינון המומלץ לאנשים בריאים ,הינו ק"ג יומי של פירות וירקות, ולאנשים עם חסרים מומלצת כמות גבוהה יותר. מספרים אלו עולים בכל כמה שנים עקב הדלדלות המזון.


תוספי המזון באופן כללי באים לתקן מגמה זו ולהוסיף לאדם את החומרים לה הוא זקוק תפקוד תקין ובנוסף יכולת להתמודד עם העולם עמוס הכימיקלים, בו אנו חיים.


שוק תוספי המזון גדול ומגוון. תוספי המזון שונים ומגוונים באיכות בתהליך ההפקה וצורת ההגשה.

בתור מטפל חיפשתי השלמות מזון למי שאיננו צורך מספיק מזון בריא , וגם לאנשים שאוכלים בריא וזקוקים ל"יותר בריא" בכמות ובאיכות, בגלל תחלואה, גדילה, הריון, הנקה, פעילות גופנית מוגברת, זקנה ועוד.

חיפשתי תוסף שהכי קרוב לטבע . שמכיל רוחב גדול של חומרים וגם עדין ללא תופעות לוואי. כל זה על מנת לתת תוספת מזון לזקוקים לכך. וכך הגעתי לחברת ג'וס פלאס.


חברת ג'וס פלאס מייצרת את קפסולות של פירות ירקות ופירות יער כמעט 30 שנה. הקפסולות מכילות את החומר הפעיל של שלושים סוגי פירות וירקות, המופק על ידי ייבוש בהקפאה תוך שמירה על איכות החומרים הפעילים. והתוצאות ניכרות בשטח אצל המשתמשים. הסיבה לכך היא תהליך ההפקה השומר על ההרכב המקורי של המזון, כך שהגוף מזהה מזון שהוא מכיר, שהטבע מספק את האיזון הפנימי שלו.לחברת ג'וס פלאס יש גם שייקים על בסיס טבעי, המכילים ציפת פירות וירקות ומנת חלבון המופק מקטניות. זוהי ארוחה למי שלא מוצא זמן לאכול, או מתקשה לעכל חלבונים וגם לספורטאים הזקוקים למנת חלבון בריאה נוספת על התזונה הרגילה. גם המעוניינים להפחית ממשקלם מוצאים בשייק מענה איכותי ארוחה בריאה ומשביעה המסייעת לאיזון המשקל עם הזנה בריאה לגוף.לפרטים נוספים על חברת ג'וס פלאס ומוצריה קראו כאן: https://www.dovevglass.co.il/juice-plus


למידע לגבי כמות אכילת פרות וירקות המומלצת באנגליה:למידע נוסף על הידלדלות הפירות והירקות קראו כן:
אני מאחל לכולנו שנזכה לתת לאדמה לנוח ולהתמלא בבריאות ולהתנקות מהפסולת, ושנגדל בה גידולים בריאים ונזין את עצמנו ממתנת הטבע. ובנתיים על מנת לשמור על בריאותנו נעזר בכל כלי שיכול לתת לנו חומרים בריאים להזנה מלאה.


אשמח לענות על שאלות ולייעץ בנייד 050-6511801Comments


bottom of page